Forum kuglarskie Strona Główna
Szukaj  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak to jest na niemieckim wybrzeżu?
Autor Wiadomość
Pat 
***


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 7:08 pm   Jak to jest na niemieckim wybrzeżu?

Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś wie jak to jest na niemieckim wschodnim wybrzeżu, tzn czy tamtejsza policja czy inne instytucje nie przeganiają ekip z ogniami? proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
_________________
HAKAPOI www.teatr-ognia.pl
 
 
Czarny Baran 
*******


Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Lip 16, 2005 12:46 am   

Ciekawe czy jakiś dobrze prosperujący basker ci to powie.
Takie rzeczy naogół objęte są tajemnicą.
Znam ludzi którzy znają wiele miejscówek w niemczech i szwajcarii ale nigdy ich nie zdradzą bo takie coś to samobójstwo marketingowe.
Polega to na tym ze najpierw taka osoba sama jeździ i marnuje czas samemu sprawdzając gdzie dobrze jest a gdzie nie jest. Czasem coś podsłyszy i wykorzysta.

Osobiście nie bywam na niemieckim wybrzerzu ale nic nie słyszałem by tam cokolwiek było ciekawego. JAk się okaże że jest fajnie to daj znać na priv ;-)
 
 
 
3ToN

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 1:34 am   

kazdy porzadny basker czyta ze zrozumieniem... o ile ja czytam dobrze, to nikt nie pyta się czy ktos zna jakies miejscowki, tylko czy POLIZEI nie gania... chyba to nie jest informacja marketingowa huh ?
 
 
Czarny Baran 
*******


Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 1:37 pm   

Z niemiecką policją jest różnie ale na ogół jest dobrze wychowana i warjatów tam nie zatródniają. JAk pogonią to można za dzień dwa dalej robić. Chyba ze bardzo pogonią... wtedy lepiej nie zadzierać z organami ścigania.

Co do policji i miejscówek to jest tak że się te sprawy łączą nieodzownie. Pytanie dlaczego? odpowiedź jest banalna.
 
 
 
Filip0303 
***


Skąd: Radomsko/Endorphine
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 7:16 pm   

pisye wlasnie y niemiec (siedze kolo dortmundu) jak narazie pogody do fire show nie mam ale rowniez sily bo ciezko pracuje. ale z moich obserwacji jest tu malo ludzi same staruchy i nie ma dla kogo tu robic, choc wiem ze kase maja i pewnie by dali. to się jeszcye zobaczy
_________________
Prometeusz nie wiedział jak to się potoczy
 
 
Astrallvi jr 
**


Skąd: Cały świat
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 5:22 pm   

Polecam Flensburg, ładne miasteczko przy granicy z Danią, bywam tam często, jest ulica w centrum, muzycy żonglerzy tam pracuja.
_________________
Mundus vult decipi ergo decipiatur
 
  mój status
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi